Próby piekarnicze Eli

Mój blog wynikający z odkrytej pasji do wypieków.

Wpisy

 • czwartek, 31 maja 2012
  • Cześć ;)

   Nazywam się Ela i wspólnie z koleżanką, Agatą, postanowiłyśmy założyć tego bloga. Już dawno myślałyśmy o tym, lecz teraz przyszły wakacje, mamy sporo czasu i jeszcze więcej zapału do roboty zatem to chyba najlepszy czas ;)

   Osobiście zaczęłam piec stosunkowo niedawno, bo dopiero pół roku temu, ale gdy zobaczyłam, że całkiem nieźle mi to wychodzi stało się to moją pasją. Mam to do siebie, że szybko się czymś nudzę, ale jak tutaj się znudzić dziedziną, w której co chwilę są jakieś nowości? No nie da się ;) Mnóstwo przepisów czeka na wypróbowanie, a jedyne co mnie powstrzymuje to finanse i ewentualnie czas.

   Za mój ogromny zapał muszę podziękować pani Dorocie z bloga mojewypieki ponieważ to dzięki niej przyjrzałam się bliżej pieczeniu. Inspiruję się jej przepisami, zmieniając przeważnie co nieco ;) Ostatnimi dniami zaczęłam szukać przepisów po różnorakich zeszytach, lub też gazetach i powiem, że wychodzi mi to na dobre ;)

   Teraz już nie przynudzam, to taki mały wstęp, w następnym moim poście pojawi się coś smakowitego, co mam nadzieje przypadnie Wam do gustu. Pozdrawiam wszystkich, którzy namówili mnie do rozpoczęcia tego bloga ;)

   Ela

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   agatela18
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 maja 2012 21:21

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny


Napisz do mnieDurszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Opcje Bloxa