Próby piekarnicze Eli

Mój blog wynikający z odkrytej pasji do wypieków.

Wpis

wtorek, 27 maja 2014

Dzień Dziecka ze słodkimi warsztatami

słodki dzień dziecka

Dzień Dziecka zbliża się do Nas wielkimi krokami. Dla jednych oznacza to dzień wolny poświęcony pociechom, dla innych, w tym dla mnie ten dzień będzie bardzo pracowity. Zgodziłam się bowiem poświęcić ten dzień maluchom, organizując dla nich warsztaty z dekorowania babeczek. Każdego kto mieszka w Opolu i chciałby zabrać swoją pociechę na takie warsztaty zapraszam do C.H. Solaris center :)

Swoich czytelników przepraszam za tak długą absencję. Studia, konferencje i inne sprawy nie pozwalają mi nawet złapać oddechu, czy usiąść spokojnie przed telewizorem. Zdjęcia czekają na napisanie do nich przepisu, tylko nie ma kiedy tego zrobić. Jak tylko sesja się skończy dostaniecie mnóstwo pyszności i słodkości z mojej strony! :)


"Słodki Dzień Dziecka w Solaris Center – 1 czerwca

Własnoręcznie stworzone i dekorowane słodycze przez dzieci? Już 1 czerwca stanie się to możliwe dzięki warsztatom Fabryka Słodyczy w Solaris Center.

Dzień Dziecka w Solaris Center to najsłodsze wydarzenie w Opolu! Dzięki warsztatom Fabryka Słodyczy dzieci będą mogły się zagłębić w świecie łakoci i wytwarzać oraz konsumować słodycze przygotowane własnoręcznie! Oprócz tego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Słodka Fotka, w którym do wygrania kosz słodyczy o wartości aż 100 zł oraz na gry i zabawy dla dzieci , pośród których szczególnie zapowiada się tworzenie łańcuszka uśmiechów wokół galerii. To wszystko już w najbliższą niedzielę, 1 czerwca, na terenie Solaris Center.

Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia j. angielskiego dla dzieci Teddy Eddie Show w Szkole języków obcych Master.

Partnerami wydarzenia są: Szkoła języków obcych Master, Jupi Park, Alma
"

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
agatela18
Czas publikacji:
wtorek, 27 maja 2014 19:18

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • dite napisał(a) komentarz datowany na 2015/03/16 15:06:25:

    My na dzień dziecka organizujemy dzień w stylu ajkiegoś kraju ;) Na ten rok planujemy american steak house. dzieci się róznych kultur uczą :)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny


Napisz do mnieDurszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Opcje Bloxa