Próby piekarnicze Eli

Mój blog wynikający z odkrytej pasji do wypieków.

Wpis

wtorek, 08 kwietnia 2014

Niezłe babki, czyli 2 nr COOLmagu już opublikowany!

 

Dziś uraczę Was nie jednym, nie dwoma, ale aż 3 przepisami na raz! Ostatnio trochę tutaj cicho i głucho było, bo w głębi duszy wiedziałam, że już za raz, już za momencik wyjdzie nowy numer COOLmagu! Pustki były też spowodowane pracami nad przeniesieniem bloga na nową domenę, co nastąpi już wkrótce ;) Planowałam zrobić sobie taki prezent z okazji 20 000 wyświetleń (za co bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję!), ale niestety nie wyrobiłam się w czasie.


W najnowszym numerze COOLmagu znaleźć możecie 3 przepisy na babki wielkanocne. Pierwsza - babka z makiem, uwielbiana przez całą moją rodzinę. Druga to babka ze spritem z polewą żurawinową - cud miód w ustach, a ta żurawina... mmm rozpływała się w ustach. Trzeci przepis, to przepis na mini babki tiramisu, które są idealnym dodatkiem do kawy.

Szczerze mówiąc...nie potrafię wybrać zwycięzcy, wszystkie 3 miały swoje walory smakowe, które nie pozwalały mi o nich zapomnieć po zniknięciu z talerza.

Jednakże COOLmag to nie tylko moje babki. To także różnorakie przepisy na jajka, pasty, żurki i wiele, wiele innych! Dlatego z całego serducha mogę polecić 2 numer COOLmagu, bo tyle coolinariów i cooltury tylko w naszym Opolskim COOLmagu! :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
agatela18
Czas publikacji:
wtorek, 08 kwietnia 2014 00:02

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny


Napisz do mnieDurszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Opcje Bloxa