Próby piekarnicze Eli

Mój blog wynikający z odkrytej pasji do wypieków.

Wpis

środa, 22 stycznia 2014

Świąteczny czas spędzony coolturalnie

Witam moich czytelników. Tak, ostatnio mnie tu nie widać i nie jest to bezpodstawne. Jak wiecie jestem studentką i sesja ostro daje mi o sobie znać. Właściwie ta prawdziwa "sesja" zaczyna się dopiero za tydzień, ale to co jest najgorsze dla studenta, to zaliczeniowy styczeń...


Musicie się kochani uzbroić w cierpliwość. Wrócę niebawem (gdyż jak prawdziwa sesja się zacznie, ja będę miała 3 tygodnie wolnego :)), a gdy to zrobię, zrobię to z przytupem!

A teraz z innej beczki. W przerwie między jednym świątecznym wypiekiem a drugim, miałam okazję wraz z Małgorzatą z bonappettitmalgorzaty wybrać się do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Jako, że jestem jedną z blogerek udzielających się w Coolmagu od strony Coolturalnej, było mi bardzo przyjemnie, że dostałyśmy propozycję wyjścia na komedię, którą chciałam obejrzeć od dawna.


mayday

 fot. teatropole.pl

Mayday jest komedią przedstawianą w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Słuchy o niej dotarły do mnie dużo wcześniej, gdyż minął chyba już rok, od kiedy zadecydowałam, że wybiorę się na ten spektakl. Szczerze mówiąc myślałam, że moja szansa przepadła, a tu taka miła niespodzianka.

Spektakl opowiada o mężczyźnie prowadzącym podwójne życie. W jednym domu pomieszkuje ze swoją pierwszą żoną, w drugim zaś jak łatwo się domyślić z drugą. Przez długie lata udaje mu się ukrywać fakt, iż dogadza dwóm kobietom jednocześnie...do czasu. Do czasu feralnego wypadku, który przytrafił mu się w trakcie pracy (jest on taksówkarzem). To co się dzieje potem, to istna komedia, której opisywać nie będę, powiem tylko, że warto przekonać się na własne oczy jak kończą panowie, którzy posiadają 2 żony ;)

Jeśli o moje odczucia chodzi nasuwa mi się tylko jedno słowo: fantastyczne! Dawno się tak nie uśmiałam. Ostatnie filmy określane mianem komedii zdecydowanie na nie nie zasługują, jeśli porównamy je do tych wystawianych w teatrze. Bardzo cieszę się, że miałam okazję odreagować w ciekawym towarzystwie, bo każdemu czasem przyda się trochę śmiechu między jedną sprawą a drugą.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
agatela18
Czas publikacji:
środa, 22 stycznia 2014 11:23

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny


Napisz do mnieDurszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Opcje Bloxa